הבית המודרני לעומת הבית הכפרי  - כל ההבדלים שרצית לדעת על סגנונות העיצוב החזקים ביותר!

כיצד נבחר עיצוב לבית? הבית המודרני לעומת הבית הכפרי  -

כאשר אנו באים לתכנן את עיצוב הבית אליו עברנו אנו מתלבטים רבות כיצד לבחור – האם לעצב את הבית בסגנון כפרי, מעט מיושן, מחובר לטבע? או שאולי נבחר בעיצוב מודרני, שיבטא את כל מה שחדשני בעיצוב מטבחים? אולי בכלל אנו רוצים ליצור מראה של מטבח קלאסי? איפה זה עומד בין סגנונות בעיצוב השונים? ישנם מספר דגשים שצריכים לעמוד בראש ובראשונה מול עינינו כאשר נבחר לעצב את הבית:

מעט סדר בסגנונות העיצוב:

בית מודרני – פופולרי במיוחד בשנים האחרונות. בית מודרני יאופיין בקווים נקיים ומינימליסטים, חומרי גלם הכוללים שיש, אלומיניום, זכוכית ועוד, צבעים כהים כמו אפור, שחור, וירוק כהה. בית מודרני ישלב את מכשירי החשמל מהשורה העדכניים ביותר ויהווה ראי מתאים לסגנון חייהם ואופיים של הגרים בו.


  בית כפרי – יאופיין בחללים רחבים אך עם חלוקה מאד ברורה למטבח, לסלון ולפינת המשפחה, החלונות יהיו גדולים וכניסי אוויר ואור פנימה אל תוך הבית, הצבעים יהיו בהירים ורכים כמו שמנת או בז', וחומרי הגלם יהיו טבעיים: ברזל, כותנה טבעית, עץ מלא וכו'.
  לרוב כאשר נרצה לשלב מטבח קלאסי הוא יוכל להשתלב בבית הכפרי וגם בבית המודרני, תלוי בחומרי הגלם והצבעים בהם נבחר לצורך העיצוב.

  איפה עומד בין שני הסגנונות, הרצון ליצור מטבח קלאסי?
  מטבח קלאסי יאופיין בקווים המזכירים מטבחים אירופאיים מהתקופה הויקטוריאנית והוא יכלול במדויק את כל צרכי המשפחה בצורה נוחה ונעימה. מטבח קלאסי יהיה בעל קווים נקיים, ללא קישוטים מיותרים ויכלול לרוב אי עבודה במרכז המטבח.
  מה עוד צריך לדעת על עיצוב בית?
  לא משנה איזה סגנון תבחרו, רצוי להתייעץ וללוות את תהליך העיצוב בעזרה של אנשי מקצוע מקצועיים, שידעו לעשות לכם סגר ברצונות ובציפיות, לתכנן עבורכם את החלומות בהתאם לתקציב, וליצור רצף נעים בין חללי הבית השונים.

  מדריך הבית המודרני לעומת הבית הכפרי – הדרך לבית שלך!