ברזים,  כיור, קרמיקה ושיש – פריטים משניים אך חשובים בעיצוב המטבח.

מטבחי יוקרה – כיצד נשיג את העיצוב המתבקש?

כאשר אנו מגיעים לעצב מטבח, אנו מוכנים לתרחיש ארוך והוצאות מרובות. רבים מדמיינים מטבח חדש בבואם יום יום, בוקר וערב למטבח ואכן מטבח חדש הוא חלומם של רבים. לרוב הרצון להתחדשות הוא ליצירת מראה היוצא מגיליון עיצוב של מטבחי יוקרה, מטבח שיכלול בתוכו את כל הנוחות יחד עם הקו העיצובי החדש ויוקרתי ביותר. כיצד ניתן ליצור מראה של מטבחי יוקרה בתכנון של עיצוב מטבח ומה מקומם של הברזים, הכיור, הקרמיקה והשיש בתוך תהליך העיצוב?

אנו כאן כדאי לענות לכם על כל השאלות!

מטבחי יוקרה הוא שם לעיצוב מטבחים הכולל בתוכו מספר מאפיינים:

 • החומרים – מטבחי יוקרה כוללים בתהליך העיצוב שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בין אם זה עץ איוכתי המגיע ליערות אירופה, שיש ברמה גבוהה
 • העבודה – מטבחי יוקרה כוללים גימור של חומרים והקצעתם לתוואי המטבח הרצוי, בצורה הטובה ביותר על ידי בעלי מקצוע מומחים בעיצוב מטבחי יוקרה.
 • ההשראה – מטבחי יוקרה שואפים את השראתם מבתי אצולה אירופאיים והעבודה לרוב מתבצעת על ידי חברות אירופאיות שונות המבינות בתחום.


  כיצד נשיג מראה של מטבחי יוקרה בעיצוב מטבח עם תקציב או זמן  מוגבלים?
  האמצעות שימוש נכון באביזרים המשלימים המהווים חלק משמעותי ממראה המטבח, ניתן ליצור מראה של מטבח יוקרה. לדוגמא: שינוי הברזים, ידיות המגירות, והוספת פריטים קלאסיים בעל מראה יוקרתי, יוכלו ליצור אופי מעט יוקרתי יותר. רכישה של אביזרים אלו ניתנת לביצוע בצורה עצמאית בחנויות ובעלי מקצוע שונים.
  למרות כל זאת השינוי האמיתי בעיצוב מטבח כדי להתאימו לסגנון של מטבחי יוקרה אמיתיים מתחיל ונגמר בסוג הקרמיקה השיש והכיור. מטבחי יוקרה ישתמשו בחומרים הטובים ביותר, אשר יעלו בהתאם. העבודה אף היא תבוצע באיכות גבוהה, ולכן מטבחי יוקרה יחזירו את ההשקעה הראשונית ויהיו עמידים ורעננים לאורך שנים רבות.

  מטבחי יוקרה הם מטבחים באיכות בלתי מתפשרת לאנשים שמעוניינים באיכות גבוהה ועמידות לאורך שנים, בלי להתפשר על היופי!